قوانین و مقررات
کاربر گرامی استفاده شما از وب سایت سایت هیئت کاراته استان تهران بیانگر موافقت شما با شرایط و قوانین سایت متبوع خواهد بود، لذا خواهشمند است پیش از هرگونه استفاده از سایت به مطالعه دقیق این قوانین بپردازید.
ورود کاربران به پرتال سایت هیئت کاراته استان تهران و استفاده ازخدمات ارائه شده در این پرتال به معنای آگاهی از شرایط و قوانین استفاده از این خدمات و پذیرفتن آن می‌باشد. بنابراین عمل به قوانین سایت به عنوان یک قرارداد الزامی است.
شرایط و قوانین سایت هیئت کاراته استان تهران برگرفته و با تبعیت ازقوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک، قوانین حمایت از مصرف‌کننده و فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران می باشد.
مدارک لازم جهت ثبت نام در کلاس مربیگری
درجه 3
1. کپی شناسنامه
2. کپی کارت ملی
3. کپی کارت بیمه ورزشی
4. کپی آخرین مدرک تحصیلی
5. کپی حکم کمربند (حداقل دان 2)
6. کپی کارت پایان خدمت (گواهی اشتغال به تحصیل از واحد دانشگاهی مربوطه)
7. دو قطعه عکس پرسنلی (الزاما 3 در 4 با زمینه سفید)
8. ثبت نام در سامانه کارت هوشمند فدراسیون و دریافت کد رهگیری
9. دریافت کد رهگیری مربیگری از دفاتر پیشخوان دولت
درجه 2
1. تمامی مدارک فوق
2. کپی حکم کمربند (حداقل دان 3)
3. کپی حکم مربیگری درجه3 با طی شدن سنوات 3سال
درجه 1
1. تمامی مدارک فوق
2. کپی حکم کمربند (حداقل دان 4)
3. کپی حکم مربیگری درجه2 با طی شدن سنوات 4سال
** به همراه داشتن اصل تمامی مدارک فوق در هنگام ثبت نام الزامی می باشد
راههای ارتباطی هیئت کاراته استان تهران:
در حال حاضر، ایمیل info@tehrankarate.ir و شماره تلفن 02188825655 راه های ارتباطیِ هیئت کاراته استان تهران با کاربر هستند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک و یا ایمیل و یا برقراری تماس تلفنی تحت عنوان هیئت کاراته استان تهران، از هر راه ارتباطی دیگری تخلف و در حکم سوء استفاده از نام هیئت کاراته استان تهران است و هیئت کاراته استان تهران مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
حقوق مالکیت سایت :
کلیه اصول، رویه‏‌ها، محتواهای تولیدی و خدمات ارائه شده موجود در سایت هیئت کاراته استان تهران، شامل لوگو، متون، آیکون ها، تصاویروعلائم تجاری جزئی از اموال هیئت کاراته استان تهران محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر هر یک از مطالب موجود در انحصار هیئت کاراته استان تهران میباشد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، نقض حق مالکیت معنوی محسوب شده و حق پیگرد قانونی را برای هیئت کاراته استان تهران محفوظ می‏‌دارد.
رعایت حسن امانت داری :
به منظور ارائه ی خدمت بهتر و مستمر، تمام مشخصات کاربر از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و تلفن ثابت، نشانی، مشخصات خودرو و... در پایگاه های داده ی هیئت کاراته استان تهران ثبت و نگه داری می شود. هیئت کاراته استان تهران متعهد است که رعایت حسن امانت داری را نموده و از این داده ها صرفا در راستای منافع کاربر و ارائه خدمات مناسب تر بیمه ای به وی استفاده نماید. هم چنین هیئت کاراته استان تهران متعهد است در صورت درخواست کاربر، بدون قید و شرط از نگه داری اطلاعات وی خودداری کند. در موارد زیر هیئت کاراته استان تهران می تواند یکطرفه، عضویت کاربران را پایان دهد:
• تخلف از قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین سایت
• تخلف از قوانین فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران و قوانین سایت
• جعل هویت اشخاص و مدارک مورد نیاز،ارسال مداوم سفارشات بی سرانجام ، عدم ارسال به موقع مدارک صدور ،عدم رعایت اصل حسن نیت ،عدم رعایت اصول رفتار حرفه ای و اخلاقی