چهارشنبه 28 آذر 1397

کلام روز


قُلِ ادْعُواْ الَّذِينَ زَعَمْتُم مِّن دُونِهِ فَلاَ يَمْلِكُونَ كَشْفَ الضُّرِّ عَنكُمْ وَلاَ تَحْوِيلًا

بگو كسانى را كه به جاى او [معبود خود] پنداشتيد بخوانيد [آنها] نه اختيارى دارند كه از شما دفع زيان كنند و نه [آنكه بلايى را از شما] بگردانند

*** سوره الإسراء, آيه 56 ***


ارتباط با رئیس هیاتآمار بازديد


 

.


27و28و29 تیر ماه؛
کلاس تئوری دوره مربیگری استان تهران برگزار می شود

کلاس تئوری دوره مربیگری استان تهران طی روزهای 27تا 29 تیر ماه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی هیئت کاراته استان تهران، به گزارش روابط عمومی هیئت کاراته استان تهران، بر اساس اعلام کمیته مربیان استان، کلاس تئوری مربیگری طی سه روز(27 تا 29 تیر ماه) در سالن آمفی تئاتر اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش شرکت در کلاسهای تئوری برای تمامی متقاضیان دریافت مدرک مربیگری الزامی بوده و عدم حضور در این کلاسها به منزله مردودی در دوره می باشد و تنها شرکت کنندگانی که در دوره تئوری شرکت کرده و موفق به کسب نمره قبولی شوند مجاز به حضور در کلاس عملی خواهند بود.

ضمنا خاطر نشان می سازد هر یک از شرکت کنندگان که در هنگام ثبت نام کسری مدارک داشته اند می بایست تا پیش از آغاز کلاسها نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام نمایند در غیر اینصورت هیئت کاراته استان تهران هیچگونه مسئولیتی در قبال صادر نشدن مدرک مربیگری آنها نخواهد داشت.

آدرس محل برگزاری :
خیابان شریعتی. بالاتر از پل صدر، خیابان شهید میرزاپور، بن بست شهید طاهری، جنب فدراسیون تکواندو، اداره ورزش و جوانان شمیرانات

ساعت 8:30 صبح روز چهارشنبه 27تیر ماه

تاريخ  ارسال:دوشنبه 25 تير 1397 - 22:00

کد:99016-1397

پيوندهاي مهمتبليغات
نظرات و پيشنهاداتکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هیئت کاراته استان تهران می باشد.