دوشنبه 1 بهمن 1397

کلام روز


قُلِ ادْعُواْ الَّذِينَ زَعَمْتُم مِّن دُونِهِ فَلاَ يَمْلِكُونَ كَشْفَ الضُّرِّ عَنكُمْ وَلاَ تَحْوِيلًا

بگو كسانى را كه به جاى او [معبود خود] پنداشتيد بخوانيد [آنها] نه اختيارى دارند كه از شما دفع زيان كنند و نه [آنكه بلايى را از شما] بگردانند

*** سوره الإسراء, آيه 56 ***


ارتباط با رئیس هیاتآمار بازديد


 

.


مرداد ماه اولين مرحله اردوي تيم ملي نونهالان؛
عبدلي: رقابتهاي نونهالان به لحاظ كمي افزايش 100 درصدي داشت

مسابقات قهرماني كاراته نونهالان كشور انتخابي تيم ملي در حالي روز گذشته(جمعه) با قهرماني تيم تهران به پايان رسيد كه اكبر عبدلي سرمربي تيم ملي نونهالان معتقد است اين رقابتها نسبت به اولين دوره آن در سال گذشته با افزايش بيش از 100درصد روبرو بوده است.

به گزارش روابط عمومی هیئت کاراته استان تهران، اكبرعبدلي در گفت و گو با سايت فدراسيون كاراته اظهار داشت: امسال دومين دوره رقابتهاي قهرماني كشور نونهالان برگزار شد و علاوه بر استقبال خوب استانها از اين رقابتها، مبارزات از لحاظ كيفي نيز در سطح بالايي برگزار شد.

وي در ادامه گفت: 29 استان نمايندگان خودشان را به رقابتهاي قهرماني كشور اعزام كرده بودند كه نشان از اهميت مسابقات داشت.

عبدلي افزود: سال گذشته در مسابقات قهرماني نونهالان كشور نزديك به 270 شركت كننده داشت اما اين رقم در سال جديد به 562 رسيد كه افزايش بيش از 100 درصد را نشان مي دهد.

عبدلي در مورد زمان برگزاري اردوها و تعداد نفرات دعوت شده، گفت: با توجه به امتحانات پايان سال و نيز در پيش بودن ماه مبارك رمضان، اولين مرحله اردوي تيم ملي در اواخر خرداد ماه با حضور مدال آوران رقابتهاي قهرماني كشور و نفرات دعوت شده برگزار خواهد شد.

وي ادامه داد: اما يك روز قبل از آغاز اردو يك مرحله انتخابي بين نفرات دعوت شده از سوي كادر فني برگزار مي شود تا 12 نفرمنتخب به نفرات مدال آور اضافه شده و با 40 كاراته كا اردوي تيم ملي را از سر بگيريم.

سرمربي تيم ملي گفت: امسال اردوها به صورت چرخشي در استانهاي مختلف برگزار مي شود و در نظر داريم مانند سال گذشته و با برنامه ريزي هاي انجام شده يكي 2 كمپ تمريني برون مرزي داشته باشيم.

وي گفت: عملكرد كاراته كاها در ليگ ارزيابي مي شود و اگر در اردوهاي استاني بازيكن مستعدي ديده شود حتما به اردوي تيم ملي دعوت مي شوند. ضمن اينكه كاراته كاهاي ضعيف هم قطعاً از اردو خط خواهند خورد. بنابراين بچه ها بايد با انجام رقابت سالم بهترين عملكرد را در طول اردوها داشته باشند.

عبدلي گفت: در برنامه فدراسيون جهاني ليگ هاي نونهالان گنجانده شده و كاراته كاها مي توانند در آن شركت كنند و علاوه بر آن تشكيل تيم نونهالان براي پشتوانه سازي سال آينده و رقابتهاي جهاني نوجوانان است.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 17 ارديبهشت 1397 - 15:06

کد:93013-1397

پيوندهاي مهمتبليغات
نظرات و پيشنهاداتکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هیئت کاراته استان تهران می باشد.