پنجشنبه 29 شهريور 1397

کلام روز


قُلِ ادْعُواْ الَّذِينَ زَعَمْتُم مِّن دُونِهِ فَلاَ يَمْلِكُونَ كَشْفَ الضُّرِّ عَنكُمْ وَلاَ تَحْوِيلًا

بگو كسانى را كه به جاى او [معبود خود] پنداشتيد بخوانيد [آنها] نه اختيارى دارند كه از شما دفع زيان كنند و نه [آنكه بلايى را از شما] بگردانند

*** سوره الإسراء, آيه 56 ***


ارتباط با رئیس هیات



آمار بازديد


 

.


شرايط و نحوه برگزاري رقابتهاي انتخابي تيم ملي كاراته اميد پسران

كادر فني تيم ملي شرايط و نحوه انتخابي تيم ملي اميد پسران را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومی هیئت کاراته استان تهران و به نقل از سايت فدراسيون كاراته، رقابتهاي انتخابي تيم ملي اميد(زير 21 سال ) پسران روز پنجشنبه 17 اسفند ماه در سالن شهيد كبگانيان تهران برگزار مي شود و در مرحله اول نفرات دعوت شده با نظر كادر فني به صورت حذفي مبارزه مي كنند تا يك كاراته كا در هر وزن انتخاب شود.

در مرحله دوم، نفرات منتخب مرحله اول با نفرات دوم و سوم پيكارهاي قهرماني كشور اصفهان و سنندج به صورت حذفي رقابت خواهند كرد تا 2 نفر اول و دوم به مرحله بعد راه يابد.

اسامي نفرات دعوت شده از سوي كادر فني بدين شرح است:

وزن 60-كيلوگرم:
نفرات دعوت شده: علي سميعيان از چهارمحال و بختياري، مجتبي محمدي از گيلان، پوريا شهسواري از كردستان، احمد نجفي از البرز، ميلاد ايوبي از قزوين، رضا محدويسي از كردستان
نفرات دوم و سوم قهرماني كشور اصفهان: محمدطاها عبدالهی از مازندران و میثم ادهمی از تهران، جواد رنجبر از گیلان، حمید حسنی پور از گیلان و رضا راستین از کهگیلویه و بویراحمد
نفرات دوم و سوم قهرماني كشور كردستان: ، محمدطاها عبدالهی از مازندران، محمدامین قنبری از کرمان و میثم ادهمی از تهران
((مبارزات وزن 55-كيلوگرم دروزن60- كيلو انجام مي شود.))

وزن 67-كيلوگرم:
نفرات دعوت شده: پوريا مرادي از اصفهان، ميلاد سلطاني از تهران، رضا حيدري از ايلام، اميرحسين غياثوند از مركزي، اميرحسين بابايي از قزوين، سجاد خدري از چهارمحال و بختياري
نفرات دوم و سوم قهرماني كشور اصفهان: محمدصادق شعبانی از گیلان ، یونس قاسمی از البرز و علی رحیمی از اصفهان
نفرات دوم و سوم قهرماني كشور كردستان: عبدالله ولدی از کرمانشاه، محمدصادق شعبانی از گیلان و ابوالفضل ندیمی از گیلان

وزن 75-كيلوگرم:
نفرات دعوت شده: اسماعيل معتمدي از البرز، شايان سلطاني از زنجان
نفرات دوم و سوم قهرماني كشور اصفهان: میلاد بهمنی از تهران، علیرضا نجاتی از قم و مهدی افسری از آذربایجان شرقی
نفرات دوم و سوم قهرماني كشور كردستان: سینا خسرو از مازندران، سامان عدالتی از البرز و علی اکبر دستجانی از تهران

وزن 84-كيلوگرم:
نفرات دعوت شده: مهران حدودي از كردستان، اميرحسين حجازي از قم، علي مختار پور از قزوين
نفرات دوم و سوم قهرماني كشور اصفهان: حمیدرضا نجاتی از قم، مجتبی مرادی از اردبیل و سیدرضا خوشکلام از گیلان
نفرات دوم و سوم قهرماني كشور كردستان: مجید نیکوهمت از مرکزی، دانیال دست افکن از قزوین و مهدی ابراهیمی از اصفهان

وزن 84+كيلوگرم:
نفرات دعوت شده:-
نفرات دوم و سوم قهرماني كشور اصفهان: علیرضا حسنی از آذربایجان غربی، ابوالفضل اصغری از مازندران و سهراب یاراحمدی از لرستان
نفرات دوم و سوم قهرماني كشور كردستان: مهدی چقاکبودی از کرمانشاه، حسین زمانی از گیلان و سیدعلی حسینی از البرز

لازم به ذكر است مرحله سوم پيكارهاي انتخابي با حضور 2 نفر منتخب مرحله دوم، قهرمانان مسابقات كشوري كردستان و اصفهان و اعضاي تيم ملي زير 21 سال(مسابقات آسيايي قزاقستان و رقابتهاي جهاني اسپانيا) به صورت دوره اي با هم رقابت خواهند كرد تا 2 نفر برتر به اردوي تيم ملي راه يابند كه زمان و مكان برگزاري اين مرحله انتخابي متعاقباً اعلام خواهد شد.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 13 اسفند 1396 - 12:08

کد:90994-1397





پيوندهاي مهم



تبليغات









نظرات و پيشنهادات



کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هیئت کاراته استان تهران می باشد.