دوشنبه 1 بهمن 1397

کلام روز


قُلِ ادْعُواْ الَّذِينَ زَعَمْتُم مِّن دُونِهِ فَلاَ يَمْلِكُونَ كَشْفَ الضُّرِّ عَنكُمْ وَلاَ تَحْوِيلًا

بگو كسانى را كه به جاى او [معبود خود] پنداشتيد بخوانيد [آنها] نه اختيارى دارند كه از شما دفع زيان كنند و نه [آنكه بلايى را از شما] بگردانند

*** سوره الإسراء, آيه 56 ***


ارتباط با رئیس هیاتآمار بازديد


 

.


خاکسار: برنز کاراته وان پاریس شروع کار من در سال ۲۰۱۸ است

ملی‌پوش کاراته بانوان کفت: مدال برنز پاریس شروع کار من در سال ۲۰۱۸ است و باید بیشتر تلاش کنم تا در مسابقات کاراته وان بعدی به مدال طلا دست پیدا کنم.


به گزارش "هیئت کاراته استان تهران" طراوت خاکسار در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از پاریس، در خصوص کسب مدال برنز مسابقات جهانی کاراته وان فرانسه اظهار داشت: سال 2016 در مسابقات پاریس به مقام پنجم دست یافتم و سال گذشته نیز با هفت پیروزی به مدال طلا رسیدم، اما متأسفانه امسال در دور دوم مغلوب حریف فرانسوی شدم.

وی تصریح کرد: با فینالیست شدن حریف فرانسوی در گروه شانس مجدد تلاش خود را برای کسب مدال برنز انجام دادم و خدا را شکر به مدال برنز دست یافتم. نمی‌گویم سطح مسابقات امسال از سال‌های گذشته بالاتر بود، اما حساسیت المپیک و حضور 64 نفر برتر رنکینگ باعث شده بود شاهد رقابت‌های متفاوتی باشیم. این مدال برنز نیز شروع کار من در سال 2018 است و باید بیشتر تلاش کنم تا در مسابقات کاراته وان بعدی به مدال طلا دست پیدا کنم.

دارنده نشان برنز کاراته وان پاریس در سال 2018 در پایان خاطر نشان کرد: امسال نیز می‌توانستم فینالیست شوم اما یک ورزشکار و قهرمان همیشه بالا و پایین دارد و نمی‌تواند به صورت مداوم در اوج باشد. امیدوارم در مسابقات کاراته وان آینده در اوج باشم و به مدال خوشرنگ‌تری دست پیدا کنم.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 8 بهمن 1396 - 22:11

کد:88978-1397

پيوندهاي مهمتبليغات
نظرات و پيشنهاداتکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هیئت کاراته استان تهران می باشد.