پنجشنبه 29 شهريور 1397

کلام روز


قُلِ ادْعُواْ الَّذِينَ زَعَمْتُم مِّن دُونِهِ فَلاَ يَمْلِكُونَ كَشْفَ الضُّرِّ عَنكُمْ وَلاَ تَحْوِيلًا

بگو كسانى را كه به جاى او [معبود خود] پنداشتيد بخوانيد [آنها] نه اختيارى دارند كه از شما دفع زيان كنند و نه [آنكه بلايى را از شما] بگردانند

*** سوره الإسراء, آيه 56 ***


ارتباط با رئیس هیاتآمار بازديد


 

.


آقاي كاتا ايران معرفي مي شود؛
5نماینده پایتخت در لیگ اختصاصی کاتا روی تاتامی می روند

لیگ اختصاصی کاتا جهت تقويت كاتا و آماده سازي كاتاروها در رده سني اميد و بزرگسالان، از 21 مهر ماه آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی هیئت کاراته استان تهران، اين ليگ كه بيشتر شكل و شمايل ليگ جهاني كاراته وان را دارد 6 بار در طول سال برگزار مي شود و امتيازات هر مرحله تعيين كننده رنكينگ كاتاروها خواهد بود و در پايان نفر برتر ليگ به عنوان آقاي كاتاي ايران معرفي خواهد شد.

بر اساس این گزارش در اولين مرحله ليگ اختصاصي كاتا از سوي فدراسيون 18 نفر با تاييد سرمربي تيم هاي ملي كاتا به اين ليگ فراخوانده شده اند، نفراتي كه در 2 سال گذشته در رقابتهاي كشوري، بين المللي، قاره اي و جهاني صاحب مدال و عنوان شده اند.

فرید حقیقی، داوود شاهچراقی، امیر بهادر تدین، امیر یزدان تدین و سهیل ساجدی فر 5کاتا رو برتر پایتخت هستند که در جمع 18 کاتارو کشور حضور دارند از 21 مهر روی تاتامی می روند.

كاتاروها در هر دوره مسابقات بايد 5 كاتا از 7 كاتا را در دور رفت و برگشت اجرا كنند.

قضاوت مسابقات به صورت پرچمي خواهد بود و براي هر برد با 4 و 5 پرچم، 3 امتياز و هر برد با 3 پرچم 2 امتياز به برنده و يك امتياز به بازنده تعلق خواهد گرفت.

هفته اول ليگ كاتا 21 مهر ماه در سالن شهيد كبگانيان تهران برگزار خواهد شد و در پايان اين 6 مرحله به نفرات اول تا سوم حكم، مدال و جوايز نقدي اهدا مي شود و علاوه برآن به يكي از رقابتهاي برون مرزي اعزام خواهند شد.

اسامي نفرات لیگ اختصاصی کاتا بدين شرح است:

1-مهران قربانعلي پور2-سيروس خالقي3-اميربهادرتدين4-عليرضا خدري 5-جاويد بهمن جاه 6-فريد حقيقي 7-عليرضا ابوالحسني 8-حميدرضا پوراعماء 9-داود شاهچراغي 10-اميرحسين آراميده 11-عباس حياتي فر 12- سهند اسلامي 13- علي زند 14- جواد سيف اله نژاد 15-ابوالفضل شهرجردي 16-ميلاد دليخون 17- سهيل ساجدي فر 18-اميريزدان تدين

گفتنی است فدراسيون كاراته در نظر دارد ليگ كاتاي بانوان را نيز راه اندازي كند.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 11 مهر 1396 - 10:31

کد:70941-1397

پيوندهاي مهمتبليغات

نظرات و پيشنهاداتکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هیئت کاراته استان تهران می باشد.