پنجشنبه 29 شهريور 1397

کلام روز


قُلِ ادْعُواْ الَّذِينَ زَعَمْتُم مِّن دُونِهِ فَلاَ يَمْلِكُونَ كَشْفَ الضُّرِّ عَنكُمْ وَلاَ تَحْوِيلًا

بگو كسانى را كه به جاى او [معبود خود] پنداشتيد بخوانيد [آنها] نه اختيارى دارند كه از شما دفع زيان كنند و نه [آنكه بلايى را از شما] بگردانند

*** سوره الإسراء, آيه 56 ***


ارتباط با رئیس هیاتآمار بازديد


 

.


2طلا، 1نقره، 1برنز؛
نمایندگان پایتخت در پیکارهای بین المللی سبکهای آزاد بلگراد

نمایندگان کاراته پایتخت در رقابتهایبین المللی سبکهای آزاد بلگراد به 4نشان رنگارنگ دست یافتند.

به گزارش روابط عمومی هیئت کاراته استان تهران، 4 کاراته کا پایتخت در پیکارهای بین المللی سبکهای آزاد در بلگراد صربستان روی تاتامی رفتند و موفق به کسب 2نشان طلا، 1نقره، 1برنز و کسب یک عنوان فایتر برتر شدند.

یوسف رسولی در وزن منهای 70 کیلوگرم و اصغر جباری در وزن منهای 80 کیلوگرم طلایی شدند، و مهرداد رمضانی در منهای 80 کیلوگرم به نشان نقره دست یافت و در وزن به اضافه 80 کیلوگرم حسن اشرفی به نشان برنز رسید.

همچنین مهرداد رمضانی به عنوان جنگنده ترین و اصغر جباری به عنوان تکنیکی ترین فایتر مسابقات انتخاب شدند.

گفتنی است هشت ملی پوش سبک آزاد کاراته کشورمان در تاتامی بلگراد صربستان به مصاف حریفان رفتند و موفق به کسب 3نشان طلا، 3نقره و 2برنز شدند.

داوود دانشفر به عنوان سرمربی، محراب زارع و محمدرضا صالحی به عنوان مربی هدایت تیم اعزامی را برعهده داشت، ضمن اینکه احمد شقاقی نایب رییس فدراسیون به عنوان سرپرست، ملی پوشان سبکهای آزاد کاراته را همراهی کرد.

مسابقات بین المللی بلگراد صربستان روز شنبه ۸ مهر ماه با حضور ورزشکاران کشورهای روسیه، صربستان، ایران، بلاروس، کرواسی و مقدونیه برگزار شد.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 10 مهر 1396 - 14:37

کد:70938-1397

پيوندهاي مهمتبليغات

نظرات و پيشنهاداتکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هیئت کاراته استان تهران می باشد.