1393/04/11
اولین دوره مسابقات قرائت قران ویژه ورزشکاران برگزار میشود
  نسخه چاپی
اولین دوره مسابقات قرائت قران ویژه ورزشکاران برگزار میشود

با نظر مساعد رئیس هیئت کاراته استان تهران اولین دوره مسابقات قرائت قران ویژه ورزشکاران 15 ماه مبارک رمضان مصادف با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) به میزبانی هیئت کاراته شمالغرب برگزار می شود.

به گزارش سایت هیئت کاراته استان تهران، جلسه تعاملی هیئت کاراته شمالغرب دیروز(سه شنبه) با حضور "علی رمضانی" رئیس، "مازیار علیپور" نایب رئیس، "نسترن مردانی" نایب رئیس بانوان، "محمد خدایی" دبیر، "محمودسیفی" مسئول روابط عمومی این هیئت و "عطایی" رئیس هیئت کاراته استان تهران برگزار شد.

در این جلسه ابتدا رئیس هیئت کاراته شمالغرب خلاصه ای از عملکرد این هیئت در سال گذشته را بیان کرد، وی همچنین به این نکته نیز اشاره کرد که منطقه شمالغرب با تحت پوشش قرار دادن 9 منطقه شهرداری، بزرگترین حوزه در سطح شهر تهران است و تعداد زیادی از مربیان و قهرمانان در سطح این حوزه فعالیت می کنند.

رمضانی در ادامه سخنان خود از برگزاری استاژ کاتا و کومیته و برگزاری مسابقات قهرمانی در سطح منطقه به عنوان برنامه های آینده این هیئت نام برد.

رئیس هیئت کاراته شمالغرب همچنین از اعلام آمادگی این هیئت برای میزبانی مسابقات استانی خبر داد و گفت: در صورت موافقت میزبانی مسابقات قهرمانی استان در دو بخش آقایان و بانوان را بر عهده خواهند گرفت.

رئیس هیئت کاراته استان تهران نیز ضمن مطلوب ارزیابی کردن عملکرد این هیئت گفت: با برنامه ریزیهای صورت گرفته در تلاش هستیم تا حوزه ها و شهرستانهای تابعه مشارکت بیشتری در انجام امور داشته باشند.

هیئت کاراته استان تهران 1398